Nová kolekce DESIGNART

Nová kolekce DESIGNART

Vážení zákazníci,

na našich vzorkovnách Vám rádi představíme žhavé novinky

týkající se privátní kolekce vinylových podlah dodávané na trh pod názvem DESIGNART.

Kolekce v sobě nově zahrnuje vybrané dekory podlah od francouzského výrobce GERFLOR

Jako dříve je celá kolekce rozčleněna na podlahy určené pro domácnost - HOME (třída zátěže 23/31) a podlahy určené především do velmi zatěžovaných prostor - TRAFFIC (třída zátěže 33/42). Obě varianty jsou dále nabízeny buď jako lepené nebo plovoucí HOME click a TRAFFIC click, ovšem s rozdílným typem zámku vhodnějším právě pro danou variantu použití.

Nově nabízené dekory představují velmi autentické imitace dřeva a dlažby, spíše v matném provedení, pro opravdu velmi dokonalý vzhled podlahy. HOME nabízí 11 dekorů dřevěných podlah a 3 dekory dlažby, TRAFFIC naopak nabízí "pouze" dekory dřeva, ovšem v jedinečném reálném provedení. Pro obě kolekce je společný dekor Mikado, který tak můžete použít shodně v celé domácnosti, i v rámci rozdílného zatížení prostor, takže vás nemusí rušit žádné přechody různých dekorů. Všechny podlahy jsou vyráběny se 4 V drážkou po všech čtyřech stranách lamely.

Vinylové podlahy jsou samozřejmě vhodné do vlhkých prostor, vhodné na podlahové vytápění, nevytvářejí antistatický náboj, jsou vhodné pod kolečkové židle (s příslušným typem koleček).

Při plánování pokládky těchto podlah je samozřejmostí perfektně připravený vyrovnaný podklad. Pro lepené podlahy vybroušená, přestěrkovaná hladká podlaha, pro plovoucí provedení doporučujeme použít podložku určenou pro tento typ podlah (od výrobce doporučené podložka Acoustic 15dB - 15m2/role).

Bližší technickou specifikaci naleznete zde.

Katalog DESIGNART

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.