Hloubkově čistící stroj pro renovaci Vaší podlahy

Hloubkově čistící stroj pro renovaci Vaší podlahy

 

V rámci naší půjčovny je pro Vás připraven další pomocník pro oživení Vaší podlahy..
 
Bona hloubkový čistící systém 
 
.. Bona Deep Clean System ..
 
 
 
 
 
 
Bona hloubkové čištění je nový čistící systém, především na dřevěné podlahy v interiéru i exteriéru, který se doposud na trhu nenabízel. Jedná se o nový způsob "renovace" velmi znečištěných podlah.  
 
Čištění podlah do hloubky ...
 
Uklízíte podlahu pravidelně a i přesto je Vaše podlaha po nějaké době špinavá a opotřebovaná? Je to běžný jev, kterého si občas ani nevšimnete. Každá podlaha po určité 
době stárne, její povrch se mění a po čase, pokud se podlaze pravidelně nevěnujete, může být podlaha jednotvárná a matná. Proces je tak pomalý, že si toho možná ani nevšimnete a přijímáte podlahu takovou, jaká je..
 
 
 
 
 
Pouze jeden tah čistícím strojem Bona Power Scrubber by odhalil, jak podlaha vypadala, když byla nová a krásná. Společně s použitím čistícího přípravku Bona Deep Clean Solution byste nahlédli o 5 – 10 let zpět, kdy jste si podlahu pořídili. Čistící systém s extrémí účinností významně změní pohled na Váš domov. Již nebudete chtít podlahu překrývat kobercem!
 
Podlahu pak i nadále ošetřujte přípravky Bona (leštěnkami, osvěžovači, oleji). Produkty Bona umožňují udržet podlahu ve skvělé "kondici" a oddalují tak čas než bude třeba rozsáhlejší renovace parket (vč.broušení...). 
 
Síla v čistící emulzi ...
 
Použití čistícího stroje je jednoduché – dá se srovnat s používáním standartního vysavače za mokra kdy na podlahu v jedné fázi nanášíte vodu v patřičné koncentraci s přípravkem Bona Deep Clean Solution a v další používáte vysávání znečištěné vody zpět do stroje Bona Power Scrubber. . 
Stroj při práci využívá 2 rotační válcové kartáče aniž by ji poškrábal (je možné vybírat z kartáčů vhodných jak pro interiér tak také pro exteriér - na venkovní terasy), což je výhoda oproti konkurenčním podlahovým strojům s horizontálně rotující podložkou.
 
 Stroj je velmi výkonný pouze v kombinaci s extrémně účinným čistícím přípravkem Bona Deep Clean Solution. Čistící prostředek rozpouští odolné nečistoty a skvrny a je bezpečný pro použití jak na lakované tak i olejované podlahy (na lakované podlahy je doporučeno přidat 10% čističe Bona Deep Clean Solution, zatímco na olejované podlahy postačí pouze 5% tohoto prostředku). 
 
Pro čištění venkovních teras doporučujeme použití Bona čistícího prostředku na dřevěné terasy. Blíže na http://www.bomaparket.cz/produkt/bona-cistici-prostredek-na-venkovni-drevene-terasy-4l 
 
 
 
Co jste na trhu doposud nenašli – „oživení“ aneb hloubkové čištění parket ...
 
System nabízí hloubkové čištění podlahy ještě předtím, než bude zapotřebí jejich řádná renovace. To tu ještě nebylo! 
Dřevěné podlahy budou sice vyžadovat nové přepolišování nebo přeolejování parket, nicméně hloubkovou renovaci přebroušením můžete odsunout ještě o pár 
let později. Stačí podlahu řádně vyčistit, oživit a podlaha září opět čistotou jako nová. Vyzkoušejte sami co náš systém dokáže... 
 
Bližší info o podmínkách zapůjčení naleznete na http://www.bomaparket.cz/pujcovna-podlaharskych-brusek
 
 
 
 
 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.